Cum. Şub 28th, 2020

Tokat”ta Alin Otel Açıldı

2 min read

Tokat’a yeni açılan 5 yıldızlı Grand Alin Otel 240 yatak kapasitesi ile vatandaşlara hizmet vermeyi hedefliyor. Ayrıca Türkiye’deki şehit aileleri otelin tüm sosyal faaliyetlerinden ücretsiz yararlanabilecek ve otelde yüzde 50 indirimle konaklayabilecek.

Tokat’ta kazandırılan Tokat Alin Otel İşletmecisi Ertuğrul Altun basın mensuplarıyla bir araya gelerek, otele ilişkin bilgiler verdi. Tokat Grand Alin Otelin Turizm Bakanlığından 5 yıldızlı olarak onaylandığını bildiren Altun, “Belgemizi aldık, müşteri kabulüne başladık. 120 oda 240 yatak kapasitesiyle konaklama imkanı var. Bunların yanında sosyal aktivite olarak da spor salonlarımız, havuzumuz, sauna, Türk hamamı, toplantı salonları, düğün salonu, konferans salonlarımız mevcut. Bunlarla birlikte hizmet sunmaya hazırız.” ifadelerini kullandı.

Spor aktiviteleri, havuz, sauna gibi tüm sosyal faaliyetlerden Türkiye’deki tüm şehit ailelerinin ücretsiz yararlanabileceğini kaydeden Altun, “Konaklamada da yüzde 50 indirim olacak. Tokat Grand Alin Otel yönetimi olarak toplandık ve böyle bir karar aldık.” dedi.

Altun, otelin şuanda yüzde 35-40 oranında doluluk oranına ulaştığını söyleyerek, şunları kaydetti:

“Tokat’ta tüm kurumlara özellikle Belediye Başkanımıza teşekkür ediyorum. Her konuda önümüzü açtılar, her konuda yardımcı oldular. Otelimiz açılalı 15 gün oldu. Şuanda yüzde 35-40 civarında doluluk oranı var. Bu da 15 gün içerisinde çok iyi bir derece. Gönül ister ki Tokat’a daha güzel oteller yapılsın, Tokat’a daha büyük kalite gelsin. 80 kişiye yakın eleman çalıştıracağız. Yani 320 aileye ekmek kapısı olacak.

Otel mutfağı

Mutfağımızda Tokat yöresel yemeklerinin hepsi mevcut. Tokat Kebabı, ızgara çeşitleri, sulu yemekler vatandaşımız ne isterse o yemekleri verebiliyoruz. Fiyatları Tokat’taki üst düzey ve orta sınıf işletmelerimiz işletmelerimizi baz alarak belirledik, fiyatlarımız çok uygun.”

Paylas:
0