Zile Huzurevi’ni Ziyaret

Tokat Milletvekili Prof.Dr.Celil GÖÇER, Turhal Belediye Başkanı Yılmaz BEKLER, Zile Kaymakamı Adnan TEZCAN ve beraberindeki protokol Zile Huzurevi, Yaşlı, Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğünü ziyaret ederek, kurum hakkında Kurum Müdürü Mustafa BARDAK’dan bilgi aldı.

Zile Huzurevi, Yaşlı, Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi bölgenin en modern ve kullanışlı huzurevi olup, hastalarını kabul etmeye başladı. Merkez’de şu anda 27 huzurevi yaşlısı ve 30 özel bakım yaşlısı(yatalak) olmak üzere 57 kişi kalmakta olup, kapasitesi 80 kişidir. Huzurevi sakinleriyle tek tek ilgilenerek sohbet eden Milletvekili Prof. Dr. Celil GÖÇER, Turhal Belediye Başkanı Yılmaz BEKLER ve beraberindeki protokol, hastalıkları nedeniyle odalarında yatan yaşlılarımızı da ziyaret ederek, Huzurevi sakinlerinin durumları hakkında görevlilerden bilgiler aldı.

Huzurevinde kalan yaşlılar ziyaretten duydukları memnuniyetlerini belirtirken, kendilerine iyi bakıldığını, memnun ve mutlu olduklarını, idare ve çalışanlarının huzurevinde kalan yaşlıların sağlık ve huzuru için üstün gayret içinde çalıştıklarını belirterek, Tokat Milletvekili Prof.Dr. Celil GÖÇER’e, Turhal Belediye Başkanı Yılmaz BEKLER’e ve beraberinde ziyarete gelen protokole, ziyaretlerinden dolayı teşekkür ettiler.