Hüseyin Kömür”e Meslektaş Desteği

Tokat Haber Gazetesinden Gazeteci Kemal Özdilek, Kanal 60 Televizyonu Genel Müdürü ve Ak Parti Tokat Milletvekili Aday Adayı Hüseyin Kömür”e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyarette Kemal Özdilek “Meslektaş dayanışması içerisindeyiz, Tokat Gazeteciler Cemiyetinde üç dönem birlikte çalıştığımız Hüseyin Kömür, gazetecilerin sorunlarını en iyi bildiğini düşünüyorum, bizim sorunlarımızı Ankara”da çözecek kişi, bizi bilen kişidir. Aday Adaylığı hayırlı olsun, başarılar diliyorum. dedi.

Hüseyin Kömür ise” Kemal Özdilek ve meslektaşlarımın desteğinden mutluyum. Sağ olsunlar benim yanımda oldular. Yerel medya, yaygın medyanın istilasına uğradı. Yaygın medya, yerel medyayı sadece kullanıyor ve eziyor. Yerelin gücü her daim var. Yerel medyayı yerel dinamikler, başta belediyeler, il özel idareleri ve sivil toplum örgütleri yanında olmalı. Hükumetimizde yereli koruyacak kanuni tedbirler almalı. Gelirleri artırıcı yeni düzenlemeler yapmalı. Yerel medyanın gelecekte değeri daha bilinir olacağını düşünüyorum. Tokat”ta yaşayan, Tokat”ı yazan ve konuşan biri olarak şehrimizin sorunlarının çözümüne talip oldum. Birlikte çalışmaya, birlikte kazanmaya ve birlikte başarmaya talibim. Destekleriniz için teşekkür ediyorum, dedi.

Ziyarette Kanal 60 Tv Müdürü Çetin Kamil Genç”te bulundu.