TOKATSPOR’UN 50. YILINDA YENİDEN HEP BİRLİKTE

Tokatspor Başkan Vekili ve Sportif Direktör Ahmet Dursun, 2018-2019 Futbol Sezonu için Tokatspor’un maçlarını oynayacağı Tokat Gaziosmanpaşa Stadı’na girişte 50. YIL AŞKINA 500 ŞEREF KARTI bastırdıklarını, kapalı tribüne girişlerin bu kartlarla olmasını istediklerini duyurdu.

      Tokatlı Federasyon, Konfederasyon Temsilcileri ile Holding sahibi, İşadamlarına çağrıda bulunduğunu duyuran Ahmet Dursun, kendi sosyal mecradaki hesabından şu paylaşımı yaptı:

      Çağrımız federasyon, konfederasyon, holding ve iş adamlarına.

      Tokatspor’umuzun 50. yılına özel şeref kartı satışa sunulmuştur. Şeref Kartımız kapalı tribün kombine giriş kartı olduğu gibi 500 adet olarak sınırlı sayıda bastırılmıştır. Bu anlamlı yılda destek olduğunuz Tokatspor ve Tokat sizi unutmayacaktır. Biz hikayesi güçlü bir şehrin yeni hikaye yazmak için yola çıkmış takımıyız. Bu hikayede sizin de rolünüz olsun. 7500 TL’ye alacağınız “1 Adet 50. Yıl Şeref Kartı” ile takımımıza destek olarak tribünde ve bu yeni yolculukta yerinizi alın. Hadi 50. Yılında Tokatspor aşkıyla Bir kez daha.”

KEÇİÖREN İLE HAZIRLIK MAÇI 

Tokatspor, Erzurum’da devam ettirdiği kampta ikinci hazırlık maçını Keçiörengücü takımı ile oynadı. Yapılan bilgilendirme şöyle oldu: “Takımımız Erzurum kampına Keçiörengücü ile yaptığı hazırlık maçıyla devam etti. As takımın ilk yarıda forma giydiği maçın ikinci yarısında tüm oyuncularımız forma şansı buldu. Karşılaşma Keçiören’in 2-1 üstünlüğüyle sona erdi.”