TOKATSPOR SAHAYA ÇIKIYOR

Tokatspor’da yeni sezon öncesi taraftarını heyecanlandıracak bir etkinliğin duyurusu yapıldı. Başkan Vekili ve Sportif Koordinatör Ahmet Dursun’un öncülüğünde Türk Futbolunda Beşiktaş, Galatasaray, Fenerbahçe ve Trabzonspor’da forma giymiş, Milli Takım oyuncusu olmuş isimler gösteri maçı için Tokat’ımıza gelecekler.

            28 Ağustos Salı günü (yarın) Tokat Gaziosmanpaşa Stadı’nda oynanacak gösterici maçının taraftarlara da ücretli olacağı belirtildi. Biletler 15 liradan satılacak. Tokatspor Kulübünün resmi hesabından yapılan bilgilendirme kısaca şöyle oldu:

            “Yıldızlar şehrimize geliyor. 28 Ağustos Salı günü saat 17.00’de Ahmet Dursun ve arkadaşları Tuncay Şanlı, Tümer Metin, Hamit Altıntop, Hakan Ünsal, Serhat Akın, Nihat Kahveci, Ümit Karan, Yattara, Faruk Atalay ve hakem Mustafa Çulcu şehrimizin il protokolüyle oynuyor.”

GÜNÜ BİRLİK GELİNECEK

            Edindiğimiz bilgilere göre, Şöhretler Karması Tokat’ımıza maçın oynanacağı gün Sivas’a uçakla iniş yaptıktan sonra, Tokatspor otobüsü ile Tokat’a getirilecekler. Maçın oynanmasını müteakip de yine ilimizden günü birlik ayrılacaklar.

MAÇ BİLETLERİ SATIŞI

            Bir anlamda sezon açılışı olacak etkinliğin biletleri saat 13.00’ta Tokat Gaziosmanpaşa Stadı önündeki gişelerden satışa başlanacak. Şöhretler maçının yanı sıra yeni sezon kadrosundaki oyuncular tanıtılacak.