İŞGEM”DE GİRİŞİMCİLİK

Tokat Organize Sanayi Bölgesi’ndeki İş Geliştirme Merkezi (İŞGEM) Müdürü Yüksel Tokuşçu, KOSGEB’in Uygulamalı Girişimcilik Eğitimleri devam etmekte iken bir bilgilendirmede bulundu. Eğitimlerin üçüncü gününde Mesleki Eğitim Merkezi Müdürü Abdülkadir Türk’un kursiyerlere bilgi aktarmak üzere geldiğini duyurdu.

İşgem Müdürü Yüksel Tokuşçu’nun Kosgeb Uygulamalı Girişimcilik Eğitimleri hakkındaki bilgilendirmesi ise:

“KOSGEB Uygulamalı Girişimcilik Eğitimimizin 3.gününde öğleden sonra aramıza bilgi ve deneyimlerini paylaşmak için katılan Mesleki Eğitim Merkezi Müdürüm Abdülkadir TÜRK hocama şahsım ve kursiyerlerim adına şükranlarımı iletiyorum.

Bugün mesleğinin zirvesindeki değerli büyüklerimin iş hayatına atılacak olan Yeni Girişimcilerimize destek çıkmak adına aramızda olması çok anlamlı ve manidardı.

Kıymetli müdürüm, başarmak için yeterli gayretin çok istemek, önemsemek, inanmak ve hayata geçirmekten geçtiğini vurgularken iş ve meslek ahlakının önemine değindi. İşine ve mesleğine aşık biri olarak dersimize güzellik ve hayat kattılar. Bugün yaşadıklarım hayatımın en güzel ödüllerinden biriydi. Şahsiyetli ve güzel yürekli insanlar biriktirmek kadar hayatta daha değerli bir şey yok.”