KİTAP FUARINA SON GÜNLER

Tokat Belediyesi öncülüğünde Tokat Valiliğin katkılarıyla İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Tokat Kent Konseyi ve Okullu Okulsuz Okuyoruz Yazıyoruz projesi işbirliğiyle 1 milyon kitap, seçkin yayınevleri, 100 yazar, imza günleri, konferans-seminerler , şiir dinletisi  12-16 Ekim 2018 tarihleri arsında “2. Tokat Günleri” hizmete girecek.

Belediye Başkanı Av. Eyüp EROĞLU başkanlığında  İl Milli Eğitim Müdür Vekili Abdullah TAŞTAN, Kent Konseyi Başkanı Abdullah GÜRBÜZ, İl Milli Eğitim Müdürlüğü yöneticileri, mihmandar okul müdürlerinin katılımıyla Belediye Sosyal Tesislerinde “2. Kitap Günleri “ basın toplantısı gerçekleştirildi.

Basın toplantısında Belediye Başkanı Av. Eyüp EROĞLU, ilimizdeki  8450 öğretmeni temsilen kitap hediye çeklerini İl MEM Md. V. Abdullah TAŞTAN eşliğinde en genç ve en kıdemli öğretmenimize takdim etti.

Okullu Okulsuz Okuyoruz Yazıyoruz projesi kapsamında il merkezindeki 73 köy ve beldedeki 2450 öğrenci, 31 özel ve resmi lise, 148 anaokulu ve ilkokul toplamda 39.000 öğrencinin kitap günleri ve yazar söyleşilerine katılımı sağlanacak.