AKİT MEDYA GRUBU ANADOLU BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ KURULDU

Akit Medya Grubu Anadolu’ya açılma kararı alarak Anadolu Bölge Müdürlüğünü Tokat”ta kuruldu.

            12 Eylül 1993’te de, yazılı medya “Beklenen Vakit” ile yayın hayatına başlayan Akit Medya Gurubu, Akit TV olarak; toplumun ihtiyaç duyduğu manevi ve bilgiye dayalı yayın politikasıyla da ses getirici bir kanalız. Programlarımızda medyatik söylemlere malzeme olacak ucuz yaklaşımlardan ziyade gerçekçi, topluma yön veren, mazlumların sesi olan, kimseye yaranmadan doğruyu söyleyen bir duruş sergileyerek yayın hayatına devam ediyor.

            AKİT Medya Grubu Anadolu Bölge Müdürlüğüne Atanan Hüseyin Kömür yaptığı yazılı açıklamada:

            “Günümüzde bilgiye dayalı milli, temiz bir ekranın varlığı hepimiz için önemli. Milletçe İzleniyoruz sloganı ile yayın yapan Akit TV tüm hassasiyetleri gözeterek programlar yapıyor.

            Milletimizin yanında dik duruşu ile ülkemizin her daim milli çıkarlarının yanında olan Akit Medya Grubunda Anadolu Bölge Müdürlüğüne atanmış bulunuyorum.

            Bu görevi bana layık gören Akit Tv Yönetim Kurulu Başkanı O.Nuri Karahasanoğlu ve yönetim kurulu üyelerine, Akit Tv Anadolu Bölge Koordinatörü Seyfi Yalçıntepe başta olmak üzere bu güne kadar yanımda olan siz dostlarıma teşekkür ederim” dedi.