Cum. Ara 13th, 2019

15 Temmuz Şehitleri Anma, Demokrasi ve Mili Birlik Günü Etkinlikleri İçin Hazırlıklar Başladı

2 min read

15 Temmuz

15 Temmuz Şehitleri Anma, Demokrasi ve Mili Birlik Günü münasebetiyle Tokat’ta yapılacak etkinlikleri planlamak  toplantı yapıldı.
Valilik Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıya Vali Dr. Ozan Balcı,  Vali Yardımcısı Dr. Mehmet Gödekmerdan, İl Emniyet Müdürü Göksel Topaloğlu, İl Jandarma Komutanı J. Albay Hidayet Arıkan, İl Müftüsü Ömer Faruk Bilgili, Aile Çalışma ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Mahmut Özdemir, İl Milli Eğitim Müdürü Murat Küçükali, İl Afet ve Acil Durum Müdürü Süleyman Yiğit, İl Sağlık Müdür Vekili, İl Kültür ve Turizm Müdürü Adem Çakır, ÇEDAŞ Müessese Müdürü Özgür Alparslan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür Vekili Ömer Besler, Belediye Başkanlığı Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Ahmet Turan Erdoğan, katıldı.
15 Temmuz Şehitleri Anma, Demokrasi ve Mili Birlik Gününde gerçekleştirilecek etkinliklerin görüşüldüğü toplantıda Vali Dr. Ozan Balcı, 15 Temmuz’un ruhuna uygun programlar tertip edileceğini belirtti.
Düzenlenen tüm programların provasının yapılarak hassasiyet içerisinde yürütülmesini isteyen Vali Dr. Ozan Balcı, her kurumun kendi programının takipçisi olmasını isteyerek, 15 Temmuz Şehitleri Anma, Demokrasi ve Mili Birlik Günü’nün Tokat’ta en iyi şekilde icra edilerek şehitlerimizin ve gazilerimizin unutulmayacağını belirtti.
Paylas:
0